KONST / Litografier / Färglitografi 12376631
nr 1237 6631
Paul Voss
(f. 1957)
Färglitografi, Signerad, numrerad 97/175, bladets mått: 45x64 cm
Paul Voss, född 1957 i Schweiz, målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:40:34
25/2 19:33:18